سرمایه گذاری بر روی خودپردازها به عنوان بهترین و بدون نقص ترین سرمایه گذاری

http://simakhan.ir/wp-content/uploads/2019/09/2252187.jpg

چرا سرمایه گذاری بر روی خودپردازها به عنوان بهترین سرمایه گذای در جهان شناخته شده است؟

پرفروش ترین خودپردازها قیمتی بین ۳۰ الی ۵۰ میلیون تومانی دارند به همین خاطر با سرمایه ۵۰ میلیون تومانی اگر در هر شغل و هر سرمایه گذاری که وارد شویم ممکن است ضرر کنیم یا هر اتفاقی برایمان رخ دهد و باعث ورشکستگی یا از دست رفتن سرمایه اولیه ما بشود و راه برگشتی برای ما وجود نداشته باشد. پس اگر یکم منطقی فکر کنیم و بدترین شرایط رو برای هر سرمایه گذاری در نظر بگیریم قبل از ورود به آن طرح متوجه محاسن و معایبش خواهیم شد که ایا این طرح خرید دستگاه خودپرداز ارزش سرمایه گذاری دارد یا خیر؟

در اینجا میخواهیم نحوه سرمایه گذاری بر روی خودپرداز و کسی که خودپردازی خرید میکند رو در نظر بگیریم تا متوجه شویم که آیا در بدترین شرایط بازهم سود خودپردازها برای ما خوب است یا خیر !!!

یک خودپرداز رو با تجهیزات خودپرداز و سرمایه در گردش ۵۰ میلیون در نظر گرفتیم:

اگر شما خودپرداز را پولگذاری کنید و در ماه کمترین حد تراکنش رو داشته باشه مثلا ۵ میلیون بیشتر در روز از خودپرداز برداشت نشود و خودپرداز شما در بدترین منطقه شهر نصب شده باشد بازهم با این حد برداشت سود ۱ میلیون تومانی در ماه برایتان دارد که ماهانه از طرف بانک مرکزی به حساب شما واریز میشود و هیچ واسطه ای وجود ندارد که بخواهد حق شما را کم یا حقتان را دیرتر بدهد یا ندهد.

و یک سود جداگانه هم از نقل و انتقالات و شارژ و قبض و موجودی های دستگاه هم به مالک داده میشود که اگر دستگاه هم کمترین مبلغ نقل و انتقال رو داشته باشد و آن را هم درنظر بگیریم از ۲۰۰ هزار تومن پایین تر نخواهد آمد.

سرمایه خرید خودپرداز

سرمایه گذاری بر روی خودپرداز در کنار سودهایی که دارد خود دستگاه یک دستگاه با ارزش است که در سالیان سال ابهت خود را از دست نداده و از بدو ورود به ایران خودپردازها هیج گونه تغییراتی نداشته اند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *