سه نکته مهم در خرید میز لمسی

http://simakhan.ir/wp-content/uploads/2019/09/میز-لمسی.jpg

زمانی که یک فناوری جدید ظهور می کند، ابهاماتی راجع به آن وجود دارد و نیاز به آگاهی برای دست یابی به عملکرد صحیح است. اگر اطلاعات نسبت به فناوری کامل باشد می تواند تبدیل به یک اتفاق هیجان انگیز شود. این بدان معنی است که فروشندگان می توانند تصورات خود را بدون هیچگونه نشان پیشبینی شده ای برای مسیر درست روش خود گسترش دهند، که می تواند به سوی موفقیت رفته یا شکستی تمام عیار باشد. از سوی دیگر، ایده هایی در مورد فناوری جدید می تواند یک کمپین خلاق را با خود به همراه داشته باشد یا منجر به راه اندازی چیزی شود که اصلا کار نمی کند.

قطعا میز لمسی هم از چنین شرایطی برخوردار است. این وسیله یک نوآوری فناورانه است که خیلی خوب می تواند به سازماندهی فضاهای موجود در محل کار و رستوان و … کمک کرده و شرایط را به نفع کسب و کار تغییر دهد. اما نیازمند یادگیری طرز استفاده ی صحیح است و دانستن اینکه چگونه این میز هوشمند به آن ها کمک می کند تا سطح کسب و کار خود را بهبود ببخشند.

استفاده از میز لمسی اشتباه برای شغل شما

اگر شما قصد نصب میز لمسی رستورانی را دارید که قرار است مردم دور آن بنشینند، باید صفحه نمایش آن ضد آب طراحی شود و در مقابل ریختن آب و نوشیدنی مقاوم باشد.مقاومت در برابر خراش، مقاومت در برابر ضربه و حساسیت دما هم موارد مهمی هستند که باید برای طراحی یک میز هوشمند در نظر گرفته شوند. اگر شما میزی را برای مشتری پیاده سازی کنید که به اندازه کافی پایدار و بادوام نباشد، کاملا آن ها را ناامید کرده و فقط سخت افزار گران قیمت شکسته ای را تحویل داده اید.

در نظر نگرفتن اندازه درست در پیاده سازی میز لمسی

در خرید میز لمسی تفکر اینکه هرچه صفحه نمایش بزرگتر باشد، بهتر است و چشمگیرترین صفحه نمایش را خواهیم داشت، کاملا اشتباه است.اگر شما میز لمسی ای داشته باشید که در اتاقتان جا نشود، نهایتا در گوشه ای بلااستفاده قرار خواهد گرفت. داشتن میز هوشمندی که خیلی بزرگ باشد، قطعا محدودیت هایی را برای کاربرانش به همراه خواهد داشت. اگر مردم قصد داشته باشند که کارهای مشترکی را روی میز انجام دهند، هیچ حس اشتراکی را وقتی انگشتان کاربران چندین متر از هم فاصله داشته باشند، ایجاد نمی کند. و طراحی یک میز هوشمند که اطلاعاتِ روی آن در قسمت ناخوشایندی از صفحه نمایش قرار گرفته و دسترسی به آن سخت است. یا اصلا خود صفحه لمسی ای که در محل نادرستی جایگذاری شده است، می تواند تجربه شیرین استفاده از آن را کاملا ناخوشایند و بی فایده کند.همین طور صفحه نمایشی که خیلی کوچک باشد باز از طرف دیگر مشکل ساز خواهد بود. اگر یک پنل صفحه لمسی شخصی روی میز وجود داشته باشد، این امر برای همکاری چند نفره چندان مورد استفاده قرار نخواهد گرفت.پس زمانی که روی طرحی از میزی با صفحه لمسی کار می کنید، حتما اندازه خود میز، اندازه صفحه نمایش، اندازه اتاق و چگونگی کارکرد همه آن ها را به عنوان یک محصول نهایی در نظر بگیرید.

طراحی میز لمسی بدون یک استراتژی محتوایی مناسب

در میزهای لمسی این نرم افزار است که بیشتر از سخت افزار عملکرد آن را به نمایش می گذارد. اگر شما میز لمسی مشتری را با این ایده که می خواهد کالا و خدمات خود را نشان دهد، راه اندازی کنید، اما هیچ یک از این اطلاعات را در فرمتی که روی صفحه نمایش قابل فهم و مشاهده باشد نسازید، به مشتری خود میز هوشمندی را ارائه کرده اید،که هیچ کاربردی نداشته و او فقط باید تا پایان عمرش به آن نظاره گر باشد. پس اطمینان حاصل کنید که استراتژی محتوایی شما در خرید میز لمسی منطقی و کاملا سازگار با سخت افزار مورد استفاده مشتریان باشد.در مقاله محتوای مناسب برای میز و کیوسک لمسی توضیح داده شده که میتوان از تصاویر،ویدیوهای با کیفیت و فایل های صوتی تعاملی در قالب یک نرم افزار تعاملی بهره برد.اینگونه میتوان یک پلتفرم کاملی ارایه داد که مشتری با فراغ خاطر به اطلاعات مورد نیاز خود دست می یابد و از تجربه کاربری دلنشینی بهره مند خواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *