سوئیچ بانک کوثر

سوئیچ بانکی

وقتی شما یک خودپرداز خریداری میکنید باید از نرم افزار و سرور یک بانک برای اتصال به سیستم بانکی استفاده نمایید.

اتصال به بانک را در اصطلاح سوییچ بانکی می نامند. برای اتصال به این سوییچ بانکی ابتدا باید دید کدام یک از بانک ها طرح خودپردازهای مشارکتی خارج از شعبه راکلید زده اند ، برای مثال هم اکنون بانک های انصار ، کوثر ، شهر ، رفاه کارگران ، آینده و پست بانک این طرح را اجرایی و به متقاضیان طبق ضوابط و قواعد خودشان سوییچ بانکی اعطا میکنند.

کارمزد های هر یک از این بانک ها باهم متفاوت است ، برای مثال :

بانک انصار و کوثر کارمزد ۶۰ درصدی

بانک شهر کارمزد ۵۵ درصدی

بانک آینده و رفاه کارگران کارمزد ۵۳ درصدی دارند.

همچنین شرایط اعطای سوییچ بانکی هم تفاوت دارد و هر بانکی شرایط خود را برای اعطا دارد.

مؤسسه اعتباری کوثر

اولین شعبه صندوق پس‌انداز قرض‌الحسنه کوثر در سال ۱۳۸۷ افتتاح شد. سپس در سال ۱۳۸۹ مؤسسین این صندوق تصمیم به توسعه فعالیت از صندوق قرض‌الحسنه به مؤسسه اعتباری گرفتند و به‌این‌ترتیب اولین شعبه مؤسسه اعتباری کوثر در سال ۱۳۹۰ افتتاح شد. در سال ۱۳۹۲، تعداد شعب این مؤسسه به ۳۵۱ شعبه در سراسر کشور رسیده است و در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۳، مؤسسه اعتباری کوثر به شبکه بانکی شتاب متصل شد.موسسه اعتباری کوثر به عنوان دومین موسسه دارای مجوز فعالیت از بانک مرکزی با تبعیت از قوانین و مقررات در نظام بانکی کشور منطقی عمل می نماید. موسسه اعتباری کوثر بر خلاف سیاست بعضی از بانک ها مبنی بر جذب سپرده های گران قیمت و پرداخت سود سپرده گذاران از این محل که در اصطلاح پانزی گیم نامیده می شود، از جذب سپرده‌های گران قیمت امتناع نموده و سعی بر اصلاح ترکیب منابع در اختیار خود از طریق جذب سپرده‌های ارزان قیمت و جلب اطمینان و اعتماد سپرده گذاران نموده است.

مزایای سوئیچ بانک کوثر:

۱-همانطور که میدانید تنها تراکنش هایی برای دستگاه شما سودآور خواهد بود که کارت وارد شده به دستگاه با بانکی که شما سوییچ خود را از آن دریافت کرده اید متفاوت باشد پس در نتیجه اگر شما از بانکی مانند سپه – ملت و یا بانک هایی که کارت های آنها در بین مردم رواج بیشتری دارد سوییچ خودپرداز خود را دریافت کنید سود بسیار کمتری به شما تعلق خواهد گرفت و می بایست بانکی را برای اخذ سوییچ انتخاب کنید که کمترین تعداد کارت های بانکی در شبکه شتاب را دارد , مانند کوثر.

۲- تسویه حساب بانک کوثر به صورت خودکار و در لحظه انجام میشود و وجه برداشت شده از خودپرداز فورا به حساب شما واریز میگردد.

۳- برای دریافت سوییچ بانک کوثر الزامی به گارانتی کردن دستگاه وجود ندارد و شما میتوانید چند ماه پس از شروع کار خودپرداز اقدام به گارانتی دستگاه خود کنید.

۴ – بانک کوثر با واگذاری پشتیبانی و فروش دستگاه خودپرداز خود به بخش خصوصی باعث شده تا صاحبان دستگاه ها دسترسی آسانتر و سریعتری به بخش پشتیبانی داشته باشند و هرچه سریعتر به مشکلات آنها رسیدگی گردد.

۵ – نرم افزار موجود برای دستگاه های خودپرداز بانک کوثر بسیار سریع بوده و با آپدیت های منظم بروز میشود تا مراجعه کنندگان به راحتی قادر به انجام عملیات بانکی خود باشند.

شرکت کارگزاری سیما خوان پاسارگاد به عنوان نماینده رسمی بانک کوثر در امر واگذاری سوییچ های بانکی آماده است تا در کمترین زمان دستگاه خود پرداز شما را بر روی شبکه ی بانکی کوثر نصب و راه اندازی نماید.

یک دیدگاه در “سوئیچ بانک کوثر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *