نکات مهم در خرید استند لمسی

بدیهی است استفاده از فناوری و ابزارهای جدید در محیط های کسب و کار مستلزم شناخت و آگاهی صحیح از این فناوریها در محیط های گوناگون می باشد، تا بتوان حداکثر بهره وری و استفاده را از این ابزارها نمود. واضح است درصورتی که یک شرکت یا یک مجموعه شناخت کافی از فناوری جدیدی که قصد استفاده آن را در محیط کسب و کار خود دارد را نداشته باشند، ایده و تفکر استفاده از این فناوری منجر به شکست شده و یا برعکس آگاهی و انتخاب درست فناوری و ابزارها می تواند علاوه بر تسهیل امور موجب ایجاد فضاهای خلاقانه و پیدایش رویکردهای نو در سازمان شود.کیوسک لمسی یکی از این فناوریهای نوآورانه است که مطمئنا می تواند یک تفاوت و تمایز به نفع کسب و کار و محیط سازمان شما فراهم آورد. اما نکته ای که بسیار حائز اهمیت است طرز استفاده صحیح و انتخاب آگاهانه از کیوسک لمسی است که بتواند استفاده از این ابزار را در محیط شما اثر بخش و کارآمد نماید.استفاده از این ابزار در بسیاری از فروشگاهها، سازمان ها و شرکت ها به دلیل انتخاب درست توانسته تجربه موفق و منحصر به فردی را برای آن مجموعه فراهم آورد. از این رو در اینجا ما قصد داریم چند نکته مهم را در خصوص خرید استند لمسی و میز لمسی یادآور شویم تا بتواند شما در انتخاب صحیح یاری نماید.

انتخاب سایز و اندازه متناسب با محیط و فضای شما

تفکر غالب در انتخاب کیوسک لمسی این است که هرچه اندازه صفحه نمایشگر بزرگتر باشد در نتیجه خروجی آن نیز بهتر خواهد بود. ولی متاسفانه شاید این نوع نگاه درهمه محیط ها الزاما صحیح نباشد. لذا درصورتی که شما فضای مناسب قرارگیری این وسیله را نداشته باشید هر چند آن وسیله زیبا بوده و جنس مرغوبی داشته باشد از خرید خود صرف نظر خواهید کرد.

انتخاب نوع کیوسک و میز لمسی مناسب از بین انواع مدلها

در طراحی نمایشگرهای لمسی معمولا دو نوع طراحی متفاوت وجود دارد، که یکی از آنها تحت عنوان میز لمسی و دیگری نیز تحت عنوان استند لمسی شناخته می شود. میز لمسی به صورت افقی یا مورب بوده و برای محل هایی مانند اتاق کنفرانس، شوروم، فروشگاه، رستوران و… مورد استفاده قرار میگیرد که اغلب با انواع مختلفی مانند: میز لمسی رستوران، میز لمسی پرزنت، میز مهد کودک و… می باشد. نوع دیگر که از آن که با عنوان استند تاچ یاد می شود، بیشتر برای فضاهای عمومی و پر مخاطب مانند نمایشگاه ها و همایش ها و مجتمع های تجاری و… مورد استفاده قرار میگیرد.در همین خصوص نیز میزهای لمسی معمولا از ۲ نوع تکنولوژی تاچ بهره می برند که تکنولوژی صفحات لمسی IR در مقایسه با صفحات لمسی خازنی قیمتی به مراتب مقرون به صرفه تر دارند، در حالی که تقریبا تفاوت زیادی از لحاظ کارایی در این صفحات لمسی وجود ندارد. اما برای محیط هایی مانند رستورانها یا فضایی که تعدادی از افراد دور میز لمسی نشسته باشند و نیاز به این باشد که میز لمسی غیر قابل نفوذ بوده و خاصیت ضد آب داشته باشد، در اینجا صفحات لمسی خارنی بهترین انتخاب خواهد بود هر چند که هزینه میز لمسی خازنی به مراتب شاید بیش از نمونه های دیگر باشد.

وجود یک محتوای مناسب برای کیوسک لمسی

به جرات می توان گفت اگر محتوای مناسبی برای نمایش بر روی این دستگاهها ندارید قبل از هرگونه اقدام برای خرید یا حتی اجاره نمایشگر لمسی، در همین قدم اول به فکر تهیه یک محتوای مناسب جهت نمایش بر روی این دستگاهها باشید. چون عملا بدون وجود یک محتوای کارآمد و موثر، همانطور که در ابتدای این مقاله نیز به آن اشاره شد، پیاده سازی نمایشگر تعاملی و تبلیغاتی در مجموعه شما با موفقیت چندانی همراه نخواهد بود. یکی از اساسی ترین عواملی که موجب می گردد تا یک ابزار تعاملی و تبلیغاتی (مخصوصا کیوسک های دیجیتال و لمسی) را در یک مجموعه عملیاتی و کاربردی نماید قطعا محتوایی است که بر روی آن جهت نمایش به مخاطبین و مراجعین قرارداده شده است می باشد. بنابراین وجود تنها یک ابزار لمسی حتی در ابعاد بزرگ میزان کارایی لازم را برای شما نخواهد داشت. اما در نقطه مقابل وجود یک محتوای زیبا و کارآمد تعیین کننده ترین عامل در موفقیت استفاده از تکنولوژی کیوسک ایموتاچ در سازمان و مجموعه شما خواهد بود.

خرید از شرکت های معتبر و دارای گارانتی و خدمات پس از فروش

شاید با یک جستجوی ساده در اینترنت شرکت هایی که در زمینه فروش استند لمسی و یا میز لمسی فعالیت دارند به سهولت بتوان پیدا کرد. ولی نکته بسیار مهمی که در این میان وجود دارد کیفیت این دستگاهها و خدمات پس از فروشی است که پس از خریداری محصول از طرف شرکتهای فروشنده ارائه می گردد. زیرا در کنار پارامترهایی مانند: قیمت مناسب، کیفیت خوب، انتخاب متناسب با فضای کاربری و محتوای مناسب و زیبا، وجود خدمات پس از فروش و پشتیبانی به موقع موجب خواهد شد تا شما با یک انتخاب صحیح و آگاهانه از وجود این تکنولوژی در مجموعه خود لذت برده و استفاده از آن را برای سایر کسب و کارهای نیز پیشنهاد نمائید و بدون شک کارگزاری سیماخوان پاسارگاد یکی از این شرکت هاست.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *