چرا کیوسک های تاچ بعنوان محبوب ترین تجهیزات نمایشگاهی شناخته می شوند ؟

 همه ی ما می دانیم نمودار رشد تکنولوژی با شیب چشمگیری در حال پیشروی است و بعنوان یک توفیق اجباری، دیر یا زود، باید با سیستم های سنتی در هر جایی خداحافظی کنیم! نمایشگاه ها نیز بعنوان بزرگ ترین گردهمایی های صنایع، از این امر مستثنی نیستند. لذا می خواهیم به بحث کیفیتِ بهره وری از نمایشگاه ها ، از دو زاویه دید صاحبان صنایع و همچنین بازدیدکنندگان نگاهی بیندازیم.

از آنجا که فلسفه ی تکنولوژی تاچ بر اساس تعامل و درگیری کاربر پایه ریزی شده، شاید در همین ابتدا پاسخ سوال اصلی که ما رو به این واکاوی واداشت، روشن شده باشد! وجه تمایز شیوه های ارائه مدرن با بهره گیری از کیوسک های تاچ با شیو های سنتی منسوخ گذشته در این است که کاربر می تواند تنها از طریق لمس کردن کامپیوتر، میز یا یک کیوسک لمسی در کسری از ثانیه به هر آنچه می خواهد دست یابد! شما نیز بعنوان صاحب غرفه در لایه های پنهانی همین را میخواستید. البته دریافت اطلاعات ایشان نیز بسیار برایتان حائز اهمیت بوده که برای آن هم از طریق تلفیق نرم افزارهای نمایشگاهی با همین دستگا ه های تاچ، جای نگرانی باقی نمی ماند!

لذا دور از ذهن نیست که این روند با سرعت بیشتری پیش رفته و روش های سنتی کاغذی و یا جذب مخاطب به غرفه ها، کاملاً منسوخ شوند. لذا مفتخریم در این زمینه فرصت خدمات رسانی و توسعه تکنولوژی در کشورمان را داریم. شما می توانید در صورت تمایل به بخش خدمات اجاره در وبسایت مراجعه فرمایید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *